Léčivá tantra

Láska

V lásce a životě jsme hluboce ovlivňováni modely, které nám nabízí svět populární zábavy a módy. přijímáme romantické modely Hollywoodu a v hloubi duše se snažíme být super hrdinkami s nádherným tělem a neodolatelným zjevem.
To znamená, že chceme být něčím jiným, než jsme! Máme v sobě konflikt a to má obrovské nešťastné následky. Protože dokud se nesmíříme s tím kdo jsme, nebudeme mít dostatečnou vnitřní sílu, která je potřebná k osobnímu rozvoji.

Obavy

Láska je tak silná emoce, že v nás leckdy vzbuzuje obavy. Máme strach vyjádřit lásku, protože tím nechceme o milovaného přijít, co když odhalím své city a on mě odmítne. Ve skutečnosti je nejlepší mluvit pravdu. A pokud se pravdu naučíte přijímat, posílí to intimitu vašeho vztahu.
Strachy nás ale dál provázejí, staří Řekové jim říkali vnitřní démoni. Tibeťané příšerami. Všechny tradice se pak schodují v jednom: dokážeme-li udržet vnitřní vyrovnanost a vědomí, když tyto obavy přicházejí, spřátelit se s nimi, dokážeme je i překonat.

Otevírá se důvěře

Čím víc mi důvěřuješ, tím víc se cítím uznávaný.
Čím víc uznávaným se cítím, tím jsem k Tobě otevřenější.
Čím víc jsem otevřenější, tím intimnější náš vztah je.
Čím intimnější je náš vztah, tím silnější je naše láska.
Prvotní přirozenost člověka je otevřenost životu a lásce. Rezistence, nedůvěra a uzavřenost jsou naší druhou přirozeností, kterou jsme si osvojili v naší kultuře. Je to způsob, jak se bráníme, abychom nebyli zraňováni. Ale stanou-li se obrané postoje permanentní součástí naší osobnosti, jsou mnohem víc ochromující a škodlivější, než původní nebezpečí.

Cena masáže

4 hodinová 4.000 Kč
Konzultace 1 hodina 1000 Kč

Ceny platí pro registrované VIP zákazníky. K registraci potřebujete: - telefonní číslo z ČR - sdělit jaká jste věková skupina - sdělit nám váš email


Potřebujete-li, můžete Léčivou tantra masáž kombinovat s konzultacemi. Pro klientky našich léčivých masáží a nebo jako prvotní konzultaci před vaší první léčivou tantra masáží.


Doplňková masáž k Léčivé tantře:
Úžasná perličková masáž.


Nabídka masáží (bez výuky):
Kouzelná tantra, Taoistická, Neotantrická, Body-masáž.


Telefon: 608000500
Email: masaz@mmsu.cz