Medová masáž

Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky - jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy - na americkém kontinentě Indiáni.

Medová masáž patří mezi staré a ověřené postupy ukrajinského lidového léčitelství. Do západní Evropy přinesl medové masáže Oleg Lohnes, který vedl Institut pro lidovou medicínu v Kyjevě. Medová masáž se uchytila v Německu a Rakousku, setkat se s ní můžeme i v maďarských termálních lázních a dalších zemí Evropy.


Ženy je třeba si uvědomit, že máte jedno tělo a to tvoří celek. Nemá cenu nechat si detoxikovat medem záda a vynechat přitom třeba hýždě, jak to nabízí většina masážních studií. To má stejnou logiku, jako by jste při mytí nádobí umývali jenom půlku talíře.
U nás provádíme celotělovou masáž a jedině ta vám zaručí správou celotělovou detoxikaci.

Dámy, byla-li by medová tantra masáž pro vás přeci jen příliš odvážná, zdarma vám masáž přehodíme na Energetickou medovou masáž, kde už nemusíte mít vůbec žádné obavy!!! Energetická medová masáž je totiž speciálně navržená i pro ty nestydlivější z nás, které máme problém jít i třeba jen na masáž zad. Celá masáž probíhá tak pomaloučku jemňounce a medově, až se vám zatočí hlava :-), přesně s tou něhou, citem, porozuměním a láskou, která nám tak často chybí. Ukažte tuto akci příteli/manželovi, ať ví, čím jak vám má udělat radost.

Ps: i muži jsou na medové tantra masáží vítáni, také ocení omlazenou pokožku.


Medová tantra masáž zdravotně pomáhá při:

Potížích krevního oběhu *Alergiích (pokud to není alergie na med) * Revmatických onemocněních svalů a kloubů * Artróze * Žaludečních a střevních poruchách * Plísňových onemocněních střev, pokožky nebo orgánů * Chronické rýmě a chorobách vedlejších dutin * Chronického únavového syndromu * Bolestech hlavy * Nervových poruchách všeho druhu * Potížích s usínáním a nespavosti * Výtoku a menstruačních potížích žen * Depresích * Všech stavech slabosti podmíněných stářím * Při zpomaleném zotavování v návaznosti na těžké choroby * Ochabování vitality a výkonnosti * Jaterních chorobách * Funkčních poruchách slinivky břišní * Slabosti ledvin *Poruchách potence a neplodnosti * Po operacích a dalších.

Zpět