Polštářové masáže

Proč polštáře při masáží?

Protože tělo v anatomicky přirozené podobně si zrelaxuje a uvolní se ještě lépe, než je tomu v leže. Naše těla nejdou rovná, jako matrace, na kterých leháváme. Dostat tělo do správné polohy je obrovsky důležité. A násobí to pocity blaženosti při masáži. Spolupracujeme na těchto masážích s jedničkou na trhu, firmou Loverator. Víte tedy dopředu, na čem jste masírováni.


Kurzy výuky masáží

Anatomicky tvarované polštáře Loverator jsou také skvělou erotickou pomůcku. Ve správných rukách. A proto jsme připravili dva vzdělávací kurzy, jeden pro muže „Jak svádět ženu“ a druhý pro ženy „Jak zaujmout muže“. Oba kurzy se skládají z první hodiny teoretické výuky, kde si vysvětlujeme, jak přemýšlí náš partner. Druhá hodina je vyhrazena praktickým zkoušením si masáže.


Kdo vede výuku

Jako muž, jste vyučován masérkou, na které si pak umění doteku na ženském těle zkoušíte. Jako žena jste vyučovaná masérem, který vám pak dává zpětnou vazbu ohledně toho, jak se vám masáž daří. V rámci výuky dostanete také skripta, takže si nemusíte dělat poznámky během teoretické přípravy. Sebou na výuku nic nepotřebujete, šátky na převlečení dostanete zapůjčené na místě v ceně kurzu.


Výuka pro páry

Je odlišná od výuky pro jednotlivce, abychom mužům neříkali fígle na ženy a opačně, když je druhý přítomen. Naopak se probírá jak masáže a erotické pomůcky máte používat ku prospěchu vašeho vztahu! A pak si to v druhé hodině prakticky zkoušíte, většinou muž na své ženě.

Výuka tantra masáže

Naše studio nabízí i výuku tantra masáže. Momentálně nemáme mnoho času se této výuce věnovat, jedná se plně individuální kurzy, kde se učí základy tantra a také vlastní tantra masáž. Kurz na 3 dny po 4 vyučovacích hodinách stojí 7500 Kč a lze z něj pokračovat na kurzy výuky tantra masáže pohlaví 2 dny za 5000 Kč, tantra masáže hlavy 2 dny za 5000 Kč a tantra masáže pozadí (+prostata), 2 dny za 5000 Kč. Objednávky na emailu info@mmsu.cz.

Zvolte si variantu:
Polštářová tantra
Další dvě kouzelné tantra masáže, které je vhodné prožít na anatomicky tvarovaném polštáři:
Erotická polštářová
Černá polštářová

Výuka jednotlivci:

Erotická masáž
Pro muže: Jak svést ženu
Pro ženy: Jak zaujmout muže
Ceny od 3500 Kč/kurz

Výuka páry:

Páry: Výuka umění doteku
Páry: Výuka erotické masáže
Ceny od 3.500 Kč/kurz

Výuka tanta masáží:

- Energetická masáž
- Kouzelná tantra masáž
- Tantra masáž hlavy
- Tantra masáž prostaty (muži)
- Tantra masáž pozadí (ženy)
- Tantra masáž pohlaví

Cena 7.500 Kč/ 3 denní kurz
Individuální výuka!

Zpět