Protistresová masáž

Proč? Protože přemíra stresu vyvolává onemocnění.

Stresová reakce vede k aktivaci mechanismů, které umožňují krátkodobě podávat vysoké výkony v případě nebezpečí, což je dáno využitím rezerv organismu. Tato účelná reakce umožňuje přežití jedince v přírodě. Stejná reakce se však spouští i v případě, že moderní člověk je vystaven psychickým tlakům, které nejsou skutečnou hrozbou pro fyzickou existenci. Pokud není schopen psychický tlak z různých důvodů zvládnout, přechází do stadia distresu, kdy původně užitečné obranné mechanismy začnou tělu škodit.


Jak protistresová tantra masáž funguje:

Po úvodním seznámení si odložíte a lehnete si a masér (u žen) či masérka (u mužů) uvede vaše znavené, stresem vyčerpané tělo do nádherného stavu uvolnění, klidu, pohody, harmonie a znovuzrození. Jak se liší od běžné tantra masáže: - kratší rituál, aby bylo více času na totální relaxaci od všech starostí, - vynechané horké žínky, aby bylo více času na relaxování a regeneraci těla - důraz je kladen na totální klid pohodu a zbavení stresu.

První hodina je PROTISTRESOVÁ.


MUŽI

Druhá (či třetí u trojhodinové) hodina je pak u mužů o nádherné práci s tělem, u mužů je druhá hodina hodně erotická, plná smyslných doteků, hlazení, hýčkání, plná vzrušení a porozumění a lásky. Dochází na masáž lingam. Což je pro muže nebe na zemi.


ŽENY

Druhá (či třetí u trojhodinové) hodina u žen je hodně o porozumění, pochopení, o celkovém hlazení, o procítění lásky, o pocitu celkového přijetí a příjímání, rozmazlování o prožívání pocitu, že se ženské tělo nalézá v proudu lásky.


Doporučená doba antistresové tantra masáže hlavy je 3 hodiny!

AKCE: Příplatek za 3 hodinu masáže je u antistresové jen 500 kč, celkem zaplatíte za 3 hodiny 3.000 Kč s VIP slevou.

Zpět