Svázaná masáž

Jedná se o BDSM?

Teď zklameme všechny příznivce BDSM, nejedná. Od toho jsou jiné podniky. :-) U nás vás namasírujeme tantrickou masáží a jenom pro zvýšení prožitku vašeho těla vás spoutáme. Tím probudíme citlivost vašeho těla a vy si tantra masáž prožijete ještě intenzivněji. Je to takové hraní si malinko se strachem, který je krásnou kouzelnou tantra masáží transformován na potěšení.


Naše nesplněné sny

Lidem se často zdá, jaký by to bylo, kdyby je někdo připoutal a nádherně si hrál s jejich tělem. Tyto sny se vám u nás na tantra masáži splní. Ještě jednou opakujeme, nejedná se o žádnou SM masáž, ale jenom lehké hraní si s pocitem odevzdanosti a totálního uvolnění určené široké veřejnostim, protože každý máme v sobě touhu si tento pocit prožít. U nás při svázané tantra masáži je to bezpečné místo na realizování vašeho snu.


Kouzelné slůvko STOP

Pokud kdykoliv při masáži vám přestane pocit být spoután příjemný, řekněte slovo STOP a budete odpoutáni a tantra masáž bude dál beze změn pokračovat. Naše svázaná tantra masáž je nejbezpečnější způsob jak si prožít jemnou odevzdanost transformovanou do relaxace a vzrušení.


Doma to raději nezkoušejte

Ač se to zdá nepravděpodobné, doma to raději v páru nezkoušejte. Váš partner, když uvidí, že jemné napětí zvyšuje vaší citlivost, jelikož na to nebyl vyškolen, nechtěně překročí jistou hranici a přežene to s násilím. Je to balancování na ostří nože, aby se pocit bezmoci transformoval v potěšení. Také to není o tom, já to vydržím, naopak svázané ruce nohy vám pomůžou vžít se do postavení pasivního a prakticky již samo svázání vám při zapojení vaší hlavy přinese kouzelný pocit odevzdání se.


Naši předci to uměli

Ať se jedná třeba o velikonoční pomlázku, když se šlehá rozumně, je to ku prospěchu věci a nabudí to životní energii. Jen se z toho nesmí stát vybíjení skryté agresivity jedince. Další příklad je z bližší minulosti. Ještě za socialismu bylo společenskou normou moci plácnout kohokoliv cizího přes zadek. Vystrčený. Říkalo se, kde je vyšpuleno, tam je dovoleno. A dneska už se v práci bohužel přes zadek neplácáme. Škoda. Leckdy to mělo ozdravný charakter.

"Takže my jako lidé umíme létat do vesmíru, ale nedokážeme normálně šťastně žít."

Zpět