Léčivá masáž

žena na tantra masáži

Láska

V lásce a životě jsme hluboce ovlivňováni modely, které nám nabízí svět populární zábavy a módy. přijímáme romantické modely Hollywoodu a v hloubi duše se snažíme být super hrdinkami s nádherným tělem a neodolatelným zjevem.

To znamená, že chceme být něčím jiným, než jsme! Máme v sobě konflikt a to má obrovské nešťastné následky. Protože dokud se nesmíříme s tím kdo jsme, nebudeme mít dostatečnou vnitřní sílu, která je potřebná k osobnímu rozvoji.


Obavy

Láska je tak silná emoce, že v nás leckdy vzbuzuje obavy. Máme strach vyjádřit lásku, protože tím nechceme o milovaného přijít, co když odhalím své city a on mě odmítne. Ve skutečnosti je nejlepší mluvit pravdu. A pokud se pravdu naučíte přijímat, posílí to intimitu vašeho vztahu.

Strachy nás ale dál provázejí, staří Řekové jim říkali vnitřní démoni. Tibeťané příšerami. Všechny tradice se pak schodují v jednom: dokážeme-li udržet vnitřní vyrovnanost a vědomí, když tyto obavy přicházejí, spřátelit se s nimi, dokážeme je i překonat.Otevírá se důvěře

Čím víc mi důvěřuješ, tím víc se cítím uznávaný.
Čím víc uznávaným se cítím, tím jsem k Tobě otevřenější.
Čím víc jsem otevřenější, tím intimnější náš vztah je.
Čím intimnější je náš vztah, tím silnější je naše láska.

Prvotní přirozenost člověka je otevřenost životu a lásce. Rezistence, nedůvěra a uzavřenost jsou naší druhou přirozeností, kterou jsme si osvojili v naší kultuře. Je to způsob, jak se bráníme, abychom nebyli zraňováni. Ale stanou-li se obrané postoje permanentní součástí naší osobnosti, jsou mnohem víc ochromující a škodlivější, než původní nebezpečí.

Léčivá tantra masáž pro ženy vám ukáže krásy života a učí je rozvíjet naší pohodu a vyrovnanost. Dodává pocit bezpečí. Léčivá tantra masáž pro ženy je alternativní léčitelský postup vedoucí ke spokojenému životu.


Zikmund Freud se svojí psychoanalýzou učí, jak odblokovat podvědomí rozhovorem, Josef Hejnák vyučuje jak odblokovat lidské podvědomí nejdřív pomocí doteků a poté zvládnou i představy naší hlavy.


Jedná se o metodu která kombinuje to nejlepší z tantra masáže s moderní psychoanalýzou s progresívní metodou vícenásobných pravd, tak jak je vyučují nová škola partnerský vztahů zvaných rodinné konstelace.Co nám ženy po léčivé tantra masáží píší:

"...nevím, jak je to možné, ale celý víkend také přemýšlím o zázraku, který jsi způsobil. Respektive to nějak vše úplně dokonale sedlo, a shodou všech možných okolností mám už tři dny manžela, kterého jsem si brala. Který neprudí, je milý, pozorný, používá oslovení, nekřičí, občas i mluví, není lhostejný... opravdu žasnu..."


"...včerejší workshop byl úžasný, je mi dobře, jsem spokojená, s nadhledem nad běsněním dětí, na 100 % se splnilo mé očekávání, že se změní mé fyzické naladění na manželský sex. Ráno jsem vyzkoušela Tvá doporučení, fungovalo to velice uspokojivě, manžel byl už ve dveřích že odchází, odešel až o hodinu později. Ta změna po půl roční pauze v manželském životě..."


"...I když se mi při příchodu zdálo, že čtyři hodiny jsou hodně, nakonec to strašně rychle uteklo. Fyzicky to bylo dokonalé, ale popovídání si na konci, které se mi dopředu zdálo zbytečné, bylo velmi příjemné a celé to vlastně ještě povýšilo na ještě lepší celostní prožitek jak těla, tak i hlavy. Rozhodně doporučuji a zážitek si ráda zopakuji...." čas na pochopení jak pracovat se svým tělem je kolem 18-23 roku, kdy žena si začíná hledat životní partnery. A pomocí zvládnutí svého těla se vyhnout řadě nedorozumění a zbytečných rozchodů, zklamání či útrap z nepochopení rozdílu mezi mužem a ženou a jejich prožívání. Ideální dárek k maturitě. Děkuji."


Cena masáže

4 hodinová 4.000 Kč
Konzultace 1 hodina 500 Kč

Ceny platí pro registrované VIP zákazníky. K registraci potřebujete: - telefonní číslo z ČR - sdělit jaká jste věková skupina - sdělit nám váš email


Potřebujete-li, můžete Léčivou tantra masáž kombinovat s konzultacemi. Pro klientky našich léčivých masáží a nebo jako prvotní konzultaci před vaší první léčivou tantra masáží.


Nabídka masáží (bez výuky):
Kouzelná tantra, Taoistická, Neotantrická, Body-masáž.


Telefon: 608000500
Email: masaz@mmsu.cz