Neotantrická

Při tantra masáži je Vašemu tělu krásně tím, že masáž je klidná, Vaše tělo odpočívá. Neotatrická masáž zapojuje do relaxace Vaše vědomí, abyste z krásných pocitů měli ještě hezčí prožitek, tak abyste byli schopni prožít extázi. Vědomé práce s existencí svého živého těla.

Jak masáž probíhá

Na rozdíl od tantra masáže, kde se nemluví, je neotantrická masáž provázena i vědomou komunikací a masáž probíhá za spolupráce masírovaného! Neotatrické masáže jsou tantra masáže pro pokročilé!

Když se neotantrická masáž povede, je to krásný, zážitek třeba deset krát hezčí, než z klasické Kouzelné tantra masáže. Ale u neotantrické masáže vám nikdo dopředu nezaručí výsledek. Hlava nejenom naše prožitky dokáže znásobit, ale také i utlumit. Ale i to je cesta k osobnímu rozvoji. Najdeme zde poučení a pochopení toho co se nám děje v životě.

U neotantrických masáží doporučujeme koupit permanentku a chodit na sérii neotatrických masáží, protože hlavu je třeba trénovat v podpoře těla dlouhodobě. A ze začátku nestřídat masérky, později ano.


Cena masáže

2 hodinová

3.000 Kč

2,5 hodinová

3.500 Kč

3 hodinová

4.000 Kč

Ceny platí pro registrované VIP zákazníky. K registraci potřebujete: - telefonní číslo z ČR - sdělit jaká jste věková skupina - sdělit nám váš email

Podívejte se na stránky Školy vyšší sexuality a intimity na všechny varianty neotatrických masáží, které máme v nabídce.

Doporučujeme úvodní konzultaci s Josefem za 700 Kč/hod. o osobním rozvoji a o rozvoji naší sexuality.

Alternativy ke Kouzelné tantra masáži: Kouzelná tantra, Taoistická, Body-masáž, Léčivá tantra masáž.

Telefon:

608 000 500

Email:

masaz@mmsu.cz