Znáte ten pocit

Znáte ten pocit, jak dobře jste se cítili jako mladé dívky, když jste se poprvé sexuálně vzrušili? Vzpomínáte na elektrické šimrání, které jste cítili, když jste lezly na strom a drsná kůra vás dřela mezi nohama? Vzpomínáte jak jste se nevinně sprchovaly a najednou cítili proudění teplé vody na klitorisu? Jaké neočekávaná radost. Jako chlapci jste seděli ve třídě a najednou jste si všimli, že máte erekci. A váš penis pulzující energií jako by vám říkal: "Ahoj jsem tady a kdykoliv se mě dotkneš učiním tě šťastným."

Ale bylo to zakázané. Nesmělo se to dělat. Bylo to nebezpečné.Nevyslovený strach říkal, že sexuální orgány mají tak silnou moc, tak nespoutané instinkty vášně, že jej musíme držet pod přísnou kontrolou. A díky přísným vychovatelům, rodičům, získali pohlavní orgány špatnou pověst. Byli odsuzovány a byla jim dávána špatné jména: čurák, píča, ocas, kunda. Byla jim upírána důstojnost dlaní, tvářiček, prstíků, vlásků... V důsledku toho se naše přirozená schopnost milovat naše tělo značně snížila.

Když jsme dospívali a nacházeli si partnery, náš vlastní sebe odsuzující postoj bránil v tom, abychom o svých sexuálních orgánech otevřeně hovořili. Například ženy předstírají, že je sexuální styk baví, nesmírně baví a na tantra masáži si pak stěžují, že nedokáží prožívat orgasmus. A že jejich partner neví jak se jich má dotýkat.

Skvělou volbou je naše léčivá tantra Kouzelná léčivá tantra masáž.
Autor článku Josef, 16.1.2014 , tantra masér, zakladatel tantra masážního studia MMSU, jenž má za cíl navracel lidem pocit štěstí nazpátek do života a zakladatel školy vyšší sexuality a intimity

Ćíst další článek