Maturantka na
tantra masáži

Odměna za maturitu

Kdo masíroval

  • 1

    Masíroval masér Josef

  • 2

    Jednalo se o Kouzelnou tantra masáž

Další názory

O tantra masáže jsem se nikdy nezajímala. Ke svým narozeninám jsem od přítele dostala poukaz právě na tantra masáž ve studiu Milé masáže s úsměvem. O svém dárku jsem nějak zvlášť nepřemýšlela, ale jen do té doby, než jsem se měla objednat na termín své první tantra masáže. Nejdříve jsem si přečetla pár vět o tipu masáže. V tu chvíli jsem značně znejistila a vůbec jsem na tantra masáž nechtěla jít. Dokonce jsem svému příteli nabídla, jestli nechce jít místo mě, že by si to jistě dokázal lépe užít více než já. Ale to mi neprošlo, elegantně mi bylo řečeno, že to je dárek pro mne….


O tanra masážích jsem se dočetla, že se vlastně jedná o „duševní masáž“. Spojení duše a masáže mi absolutně nedávalo žádný smysl. Jak může dotek souviset s duší? Opravdu jsem si pod tímto spojení nedokázala představit, jak to funguje. V den, kdy jsme měli cestu do Prahy a já byla objednaná na tantra masáž se mě přítel zeptal, zda se alespoň trochu těším. Má odpověď zněla negativně, z čehož byl přítel posmutnělý a řekl, že mě nechce do ničeho nutit, že bych mohla do MMU zavolat a omluvit se, že masáž neabsolvuji. Na druhou stranu jsem věděla, že nic rušit nechci, ale mé obavy přetrvávaly a kladla jsem si spousty otázek například: Jak snesu dotyk y neznámého člověka? Jak moc bude masáž intimní? Je to kvalitní studio? Den předtím jsem na internetu hledala alespoň nějakou asociaci, která by završovala ověřená a kvalitní centra tantra masáží, ale nic takového neexistuje. Na otázky jsme si nedokázala odpovědět a tak s blížící se hodinou masáže se mé obavy neztrácely. Na druhou stranu jsem si říkala, že pokud člověk není spokojený, může masáž předčasně ukončit. Přeci jsem byla objednaná jen na „ochutnávku“, která měla trvání šedesáti minut.

Den utekl jako voda a já stála a nervózně koukala na zvonek č. 32. Přišla mi otevřít slečna, která mě vedla do správných dveří, za kterými se tantra masáž měla odehrát. Následně mě představila s masérem Josefem, který měl masáž zrealizovat. Opravdu to je velmi příjemný člověk a po pár větách, které jsme mezi sebou prohodili, mi hlavou problesklo, že vše proběhne v pořádku.

Z uvítací místnosti jsme pokročili dále, kde jsem se měla osprchovat, zabalit do šátku a počkat na Josefa. Před zahajujícím rituálem masáže mi bylo řečeno, jak masáž bude probíhat a cokoliv by se mi nelíbilo, ať řeknu. Protože tantra masáž a teď budu citovat Josefa „je buď krásná, nebo… krásná“. Co myslíte? Měl pravdu? Průběh masáže zde nebudu rozepisovat, jelikož každý zřejmě pociťuje podle svých možností něco jiného. A pokud si to neprožije, těžko pochopí slova někoho jiného. Ale myslím, že výsledek svědčí o profesionalitě maséra Josefa, jelikož jsem neodcházela po jedné hodině, na kterou jsem byla objednaná, ale po třech hodinách . Z toho masáž opravdu trvala hodinu, zbylé dvě hodiny jsme si povídali. Po zkušenosti bych řekla, že tantra je úplně jiná filozofie myšlení, než na kterou jsme zvyklí, ve které jsme vychovaní a ve které žijeme. Je to úplně jiný pohled na svět. Člověk neustále přemýšlí nad spoustou pro nás „důležitých“ věcí, ale člověk úplně zapomíná na sebe a na svou sexualitu, což je mnohem podstatnější než ty „důležité“ věci, které nás stejně nedokáží udělat šťastnými. Co je důležitější než to, abychom se cítili dobře? To je zřejmě právě to, co tantra učí – cítit se dobře. Stále se v myšlenkách vracím k tomu, co jsem ten den na tantra masáži zažila a zjistila jsem, že mám před sebou dlouhou cestu k učení se, aby se člověk cítil dobře. Tantra je pro mě nová filozofie myšlení, která učí, aby se člověk cítil dobře a to za pomoci dotyků. Nevím, zda-li to je pro vás čtenáře srozumitelné, ale já si nyní dokáži odpovědět na své otázky, které jsem si kladla před masáží. A dnes vím, že se do MMU vrátím, aby má duše byla šťastná :-).

Děkuji za obohacující zážitek! Touto cestou bych chtěla „uklidnit“ všechny, kteří mají obavy, váhají a kladou si obdobné myšlenky jako já, že ve studiu MMU se nemusejí ničeho bát a věřím, že budou odcházet s úsměvem na tváři.

Další názory