Napsali jste nám o masážích

Výběr z emailů číslo IV.

Kdo masíroval

  • 1

    Masírovali masérky a maséři MMSU

  • 2

    Jednalo se o Kouzelné tantra masáže

Březen 2013: "Slečna Monika je báječná - dokázala mi vyhnat z hlavy všechny starosti a soustředit se jen a jen na překrásný zážitek, pro který snad nebyla vynalezena žádná slova. Je vidět, že ji tantrická masáž velice baví a prožívá v duchu vše naplno s klientem. Dokáže přesně reagovat na každý můj pohyb, řekl bych, že se i dokáže do člověka "vžít" - při masáži dělala v každém okamžiku přesně to, co jsem měl na mysli. Na to, jak je mladá, dokáže neuvěřitelně citlivě vnímat každý můj pocit, každou touhu... Láskyplná masáž v jejím podání byla opravdu o lásce k člověku, kterou má její srdíčko na rozdávání. Kdo byl jen na "obyčejné" tantře, netuší, o co přichází - vřele doporučuji všem vyzkoušet - je to opravdu Tantra pro pokročilé."


Březen 2013: "POZOR! Varování ministerstva zdravotnictví! TATO MASÁŽ JE SILNĚ NÁVYKOVÁ!"
Březen 2013: "děkuji vašemu salonu za možnost dokonale relaxovat od každodenních starostí a slečně Monice za neuvěřitelně silný a krásný zážitek :-)"


Březen 2013: "Kolegové v práci si opět budou marně lámat hlavu nad mojí slunečnou náladou. Andreo, díky Tobě bude svět zase pár dní veselejší..."
Únor 2013: "... již pár dní si říkám, co mi to vlastně chybí? A myslím, že je to Andrea a její úžasná a nepřekonatelná bublinková masáž..."
Únor 2013: "Stále vzpomínám na ten silný zážitek a trochu z toho hřejivého NEBE ve mně stále doznívá. Přeji hodně hezkých prožitků i Vám, Martinko, a všem, kdo se na tom, že existuje to nádherné, láskyplné místo mezi Nebem a Zemí, podílíte."


Další názory