Jak svádět ženu

Jak kurz probíhá

Od okamžiku, kdy se člověk stal člověkem, začal používat nástroje a to jak nástroje pracovní tak sexuální. A proto vás vítáme na kurzu Svádění žen pomocí polštářů Loverator. Kurz je koncipovaný bez zbytečné omáčky a soustředí se na podstatné prvky předehry, které jsou pro ženu silně okouzlující. V první části si probereme teorii a ve druhá je věnována praktické zkoušení si svádění na ženách.


Kdo vede výuku?

Jako muž, jste vyučován masérkou, na které si pak umění doteku na ženském těle zkoušíte. Jako žena jste vyučovaná masérem, který vám pak dává zpětnou vazbu ohledně toho, jak se vám masáž daří. V rámci výuky dostanete také skripta, takže si nemusíte dělat poznámky během teoretické přípravy. Sebou na výuku nic nepotřebujete, šátky na převlečení dostanete zapůjčené na místě v ceně kurzu.

Co potřebuji sebou

Dobrou náladu. V rámci výuky dostanete také skripta, takže si nemusíte dělat poznámky během teoretické přípravy. Sebou na výuku nic nepotřebujete, šátky na převlečení dostanete zapůjčené na místě v ceně kurzu.

Protože sexualita je hra, jakmile to pochopíte, začnete vítězit.

Cena:

2 hodinová*

1.900 Kč

3 hodinová*

2.400 Kč

4 hodinová*

2.900 Kč
Běžně stačí 2 hodiny, delší výuka je delší o praktická cvičení, tedy o zpětnou masáž.

2 hodinová bez VIP

3.000 Kč

*Ceny VIP platí pro registrované zákazníky. K registraci potřebujete: - telefonní číslo z ČR - sdělit jaká jste věková skupina - sdělit nám váš email

Výuku doporučujeme kombinovat se zpětnou Kouzelnou tantra masáží, kde si naučené dovednosti můžete prakticky zopakovat a procvičit.

Podívejte se na stránky masážního studia na všechny varianty Kouzelné tantra masáže, které máme v nabídce.

Telefon:

608 000 500

Email:

masaz@mmsu.cz


Zpět