Umění doteku pro páry

Proč jít na kurz?

My vás naučíme nejen používat skvělou erotickou pomůcku polštáře Loverator, ale budeme vás školit v umění doteku a v rozvíjení intimity ve vztahu, tak aby vás vztah byl s časem čím dál tím jenom lepší.


Kurzy výuky masáží

Anatomicky tvarované polštáře Loverator jsou také skvělou erotickou pomůcku. Ve správných rukách. První hodina je teorie a druhá hodina je vyhrazena praktickým zkoušením si masáže.


Kdo vede výuku

Masér Josef a v druhé hodině si muž zkouší masáž na svojí partnerce. Sebou na výuku nic nepotřebujete, šátky na převlečení dostanete zapůjčené na místě v ceně kurzu.


Výuka pro páry

Je odlišná od výuky pro jednotlivce, abychom mužům neříkali fígle na ženy a opačně, když je druhý přítomen. Naopak se probírá jak masáže a erotické pomůcky máte používat ku prospěchu vašeho vztahu! A pak si to v druhé hodině prakticky zkoušíte, většinou muž na své ženě.

Výuka tantra masáže

Naše studio nabízí i výuku tantra masáže. Momentálně nemáme mnoho času se této výuce věnovat, jedná se plně individuální kurzy, kde se učí základy tantra a také vlastní tantra masáž. Kurz na 3 dny po 4 vyučovacích hodinách stojí 7400 Kč a lze z něj pokračovat na kurzy výuky tantra masáže pohlaví 2 dny za 5000 Kč, tantra masáže hlavy 2 dny za 5000 Kč a tantra masáže pozadí (+prostata), 2 dny za 5000 Kč. Objednávky na emailu info@mmsu.cz.

Cena:

2 hodinová*

2.200 Kč

3 hodinová*

2.500 Kč

4 hodinová*

3.000 Kč
Běžně stačí 2 hodiny, delší výuka je delší o praktická cvičení, tedy o zpětnou masáž.

2 hodinová bez VIP

4.000 Kč

*Ceny VIP platí pro registrované zákazníky. K registraci potřebujete: - telefonní číslo z ČR - sdělit jaká jste věková skupina - sdělit nám váš email

Výuku doporučujeme kombinovat se zpětnou Kouzelnou tantra masáží, kde si naučené dovednosti můžete prakticky zopakovat a procvičit.

Podívejte se na stránky masážního studia na všechny varianty Kouzelné tantra masáže, které máme v nabídce.

Telefon:

608 000 500

Email:

masaz@mmsu.cz


Zpět