Erotická masáž pro páry

Proč jít na kurz?

Díl druhý k Umění doteku. Pro páry, jenž chtějí poznat jak masírovat pokročilou velmi intimní masáž.


Kurzy výuky masáží

Anatomicky tvarované polštáře Loverator jsou také skvělou erotickou pomůcku. Ve správných rukách. První hodina je teorie a druhá hodina je vyhrazena praktickým zkoušením si masáže.


Kdo vede výuku

Masér Josef a v druhé hodině si muž zkouší masáž na svojí partnerce. Sebou na výuku nic nepotřebujete, šátky na převlečení dostanete zapůjčené na místě v ceně kurzu.


Výuka pro páry

Je odlišná od výuky pro jednotlivce, abychom mužům neříkali fígle na ženy a opačně, když je druhý přítomen. Naopak se probírá jak masáže a erotické pomůcky máte používat ku prospěchu vašeho vztahu! A pak si to v druhé hodině prakticky zkoušíte, většinou muž na své ženě.

Výuka tantra masáže

Naše studio nabízí i výuku tantra masáže. Momentálně nemáme mnoho času se této výuce věnovat, jedná se plně individuální kurzy, kde se učí základy tantra a také vlastní tantra masáž. Kurz na 3 dny po 4 vyučovacích hodinách stojí 7400 Kč a lze z něj pokračovat na kurzy výuky tantra masáže pohlaví 2 dny za 5000 Kč, tantra masáže hlavy 2 dny za 5000 Kč a tantra masáže pozadí (+prostata), 2 dny za 5000 Kč. Objednávky na emailu info@mmsu.cz.

Cena:

2 hodinová*

2.200 Kč

3 hodinová*

2.500 Kč

4 hodinová*

3.000 Kč
Běžně stačí 2 hodiny, delší výuka je delší o praktická cvičení, tedy o zpětnou masáž.

2 hodinová bez VIP

4.000 Kč

*Ceny VIP platí pro registrované zákazníky. K registraci potřebujete: - telefonní číslo z ČR - sdělit jaká jste věková skupina - sdělit nám váš email

Výuku doporučujeme kombinovat se zpětnou Kouzelnou tantra masáží, kde si naučené dovednosti můžete prakticky zopakovat a procvičit.

Podívejte se na stránky masážního studia na všechny varianty Kouzelné tantra masáže, které máme v nabídce.

Telefon:

608 000 500

Email:

masaz@mmsu.cz


Zpět