Za tajemstvim erotické masáže

Chcete miláčkovi připravit vzrušující překvapení?

Základní kurz určený pro každého, bez nutnosti předchozích znalostí. Naučíte se v krátkém kurzu nejdůležitější zásady vzrušující masáže. Po absolvování kurzu budete schopni udělat překvapivě nádhernou masáž vašemu partnerovi, kamarádce, přátelům. Intenzivní kurz je zakončen potvrzením o absolvování.

Obsah kurzu: Kurz je členěn na tři části. V první části okusíte na vlastním těle doteky, které vás dokáží krásně uvolnit a zbavit stresu a dostat do pohody.

V druhé hodině je výuka postupů, jak se vzrušující masáž provádí. Vyučují přímo masérky, maséři nejlepšího tantra masážního studia. Neexistuje lepší učení pro inteligentní práci s našimi těly, než je tantra. Budete překvapeni účinností tantrických postupů. Každý z nás má nějakého miláčka, kterého by rád překvapil nádhernými doteky.

Ve třetí části si masáž přímo zkusíte na masérovi a masérce a dostanete zpětnou vazbu, jak se vám masáž daří a co trénovat a jak se zlepšit.


Kdo vede výuku?

Jako muž, jste vyučován masérkou, na které si pak umění doteku na ženském těle zkoušíte. Jako žena jste vyučovaná masérem, který vám pak dává zpětnou vazbu ohledně toho, jak se vám masáž daří. V rámci výuky dostanete také skripta, takže si nemusíte dělat poznámky během teoretické přípravy. Sebou na výuku nic nepotřebujete, šátky na převlečení dostanete zapůjčené na místě v ceně kurzu.

Co potřebuji sebou

Dobrou náladu. V rámci výuky dostanete také skripta, takže si nemusíte dělat poznámky během teoretické přípravy. Sebou na výuku nic nepotřebujete, šátky na převlečení dostanete zapůjčené na místě v ceně kurzu.

Protože sexualita je hra, jakmile to pochopíte, začnete vítězit.

Cena:

Tajemství erotické masáže

Délka 3 vyučovací hodiny

3.500 Kč

Délka 5 vyučovací hodiny*

5.500 Kč
*Obsahuje 2 h. tantra masáž
*Více času na tréning
*Výuka stejná jako u 3h. verze

Dále nabízíme...

Výuka tanta masáží:

- Energetická masáž
- Kouzelná tantra masáž
- Tantra masáž hlavy
- Tantra masáž prostaty (muži)
- Tantra masáž pozadí (ženy)
- Tantra masáž pohlaví

Cena 7.200 Kč/ 3 denní kurz
Individuální výuka, 12 vyuč.h.!
Výuku doporučujeme kombinovat se zpětnou Kouzelnou tantra masáží, kde si naučené dovednosti můžete prakticky zopakovat a procvičit.

Podívejte se na stránky masážního studia na všechny varianty Kouzelné tantra masáže, které máme v nabídce.

Telefon:

608 000 500

Email:

masaz@mmsu.cz


Zpět